Rob Vanmaanenberg
IT Manager | Facilitator at ABN AMRO Bank N.V. | The Randstad, Netherlands
Engage
candidates 10x faster
Enjoy unlimited access and discover candidates outside of LinkedIn
Trusted by 1.4M users from 76% of Fortune 500 companies
The most accurate data ever
CCPA Compliant
GDPR Compliant
150M
Personal Emails
200M
Work Emails
100M
Direct Dials
250M
Professional Profiles
40M
Company Profiles
Find anyone, anywhere
with ContactOut
today
Making remote or global hires?
Connecting
with key decision-makers? We can help.
- 40 emails / month
- 3 phone numbers / month
- Works on standard LinkedIn only
-
Work emails, personal emails,
mobile numbers
No credit card required
Rob Van Maanenberg is momenteel werkzaam als IT Manager en Facilitator bij ABN AMRO Bank N.V., waar hij een essentiële rol speelt in het stimuleren en begeleiden van digitale transformaties binnen de organisatie. Met een uitgebreide achtergrond in IT, variërend van tester tot leidinggevende, brengt hij een breed scala aan expertise mee op het gebied van verandermanagement, procesoptimalisatie en technologische innovatie. Zijn sterke focus ligt op het implementeren van agile werkwijzen, waaronder de transitie van traditionele Waterfall-methodologieën naar Scrum, wat heeft geleid tot meer wendbare en efficiënte projectuitvoering binnen de bank.
In zijn rol als Facilitator ondersteunt Rob teams bij het adopteren van DevOps-praktijken en Continuous Integration/Continuous Deployment (CI/CD), waardoor de time-to-market voor nieuwe diensten wordt verkort en de kwaliteit wordt verbeterd. Hij heeft met succes meerdere grote transformaties geleid, waaronder de implementatie van het Calypso-platform voor Global Markets-producten zoals Derivatives, Equities en Commodities. Daarnaast heeft hij de introductie van Business Process Management (BPM) met de Tibco BPM-suite binnen Channels gerealiseerd, wat heeft gezorgd voor gestroomlijnde sales- en serviceprocessen.
Rob’s praktische en no-nonsense aanpak, gecombineerd met zijn certificeringen in PRINCE2, Scrum Master en Product Owner, maken hem een gewaardeerde verandermanager en facilitator. Zijn expertise in het begeleiden van mens, proces en systeemtransformaties zorgt ervoor dat ABN AMRO continu innoveert en zich aanpast aan de snel veranderende bancaire sector, met een sterke focus op klantgerichtheid en operationele excellentie.
IT Manager | Facilitator at ABN AMRO Bank N.V. in October 2010 to Present
IT manager | Projectmanager | Projectleader | Business Analist | Ontwikkelaar | Tester at Fortis Bank Nederland in August 2002 to September 2010
Senior consultant informatietechnologie at S2 Systems Inc. in April 1995 to July 2002
Teamleader | Projectleader | Business Analist | Ontwikkelaar | Tester at Fortis Bank Nederland in September 1985 to March 1995
See more
See less
ISBW Opleiding & Training, HBO, August 1995 to August 2026
AMBI, HBO, August 1988 to August 1994
VWO - College de Klop in Utrecht, Middelbare School, August 1978 to August 1985
See more
See less
Veranderingsmanagement
Scrum
Management
Outsourcing
CI/CD | DevOps
See more
See less
Discover more about ABN AMRO Bank N.V.What is Rob Van Maanenberg email address?
Email Rob Van Maanenberg at [email protected] and [email protected]. This email is the most updated Rob Van Maanenberg's email found in 2026.
How to contact Rob Van Maanenberg?
To contact Rob Van Maanenberg send an email to [email protected] or [email protected]. (updated on March 06, 2025)
What company does Rob Vanmaanenberg work for?
Rob Vanmaanenberg works for ABN AMRO Bank N.V.
What is Rob Vanmaanenberg's role at ABN AMRO Bank N.V.?
Rob Vanmaanenberg is IT Manager | Facilitator
What is Rob Vanmaanenberg's Phone Number?
Rob Vanmaanenberg's phone (**) *** *** 108
What industry does Rob Vanmaanenberg work in?
Rob Vanmaanenberg works in the Information Technology & Services industry.
Rob Vanmaanenberg Email Addresses
Rob Vanmaanenberg Phone Numbers
looking for?
Find personal and work emails for over 250M professionals.
People like Rob Vanmaanenberg
Integratie consultant at NEXUS Nederland
Managing Director at Panavia B.V.
General director at GrassSupport
SFR Business Developer at ABN AMRO Bank N.V.
OFFICER at abn amro bank
Customer Service Officer at ABN AMRO BANK
Data Engineer at Tata Consultancy Services