Marcel Moons
Lid Bestuur at De Goudse | The Hague, South Holland, Netherlands
Marcel Moons’s Email & Phone Number
VerifiedFree account · No credit card · 5 profiles/month
Vz. Sectorbestuur Inkomen at Verbond van Verzekeraars in September 2020 - Present
Lid Bestuur at De Goudse in April 2015 - Present
Commissaris at Sazas, uw verzuimspecialist in December 2023 - Present
VU Amsterdam, Post Doc, October 1994 to October 1997
De Haagse Hogeschool / The Hague University of Applied Sciences, October 1990 to October 1994
Geert Bouwmeester was pas 22 toen hij in 1924 voor zichzelf begon. Een overloop werd ingericht als kantoorruimte en de eerste polissen werden op de fiets rondgebracht. Sindsdien is ons bedrijf enorm gegroeid en is er veel veranderd. Nu heeft De Goudse zo’n 700 medewerkers en een omzet van ruim 556 miljoen euro. Maar ondanks deze groei zijn wij nog steeds een onafhankelijk familiebedrijf en werken we nog steeds vanuit ons ondernemershart. Onafhankelijke adviseurs Onze samenleving wordt steeds ingewikkelder. Particulieren en ondernemers hebben behoefte aan iemand die hen kent en een advies geeft dat is afgestemd op hun persoonlijke situatie, wensen en mogelijkheden. Daarom werken wij nauw samen met onafhankelijke adviseurs, die als geen ander in staat zijn om de juiste oplossing samen te stellen. Breed assortiment De Goudse is sterk in een breed assortiment van financiële producten en verzekeringen: schade-, zorg-, inkomens- en levensverzekeringen. Dankzij onze organisatiestructuur kan ons management snel en daadkrachtig inspelen op ontwikkelingen op de verschillende deelmarkten. Daarbij concentreren wij ons steeds sterker op verzekeringen voor ondernemers: de doelgroep die naadloos aansluit bij het ondernemerskarakter van De Goudse. Op de internationale markt richt De Goudse zich op reis- en expatriatesverzekeringen. Het kantoor van De Goudse staat in Gouda, terwijl bedrijfsonderdeel De Zeeuwse Verzekeringen is gevestigd in Middelburg. De Nederlandse werkmaatschappijen – met uitzondering van De Zeeuwse Verzekeringen en SFS Verzekeringen – treden naar buiten onder het label 'De Goudse'.
Discover more about De GoudseSystem architect bij GOUDSE VERZEKERING MAATSCHAPPIJ N V
Duikinstructeur at Tdi sdi
(June 2020 – Present)
Opleidingsspecialist en evenementen De Goudse Verzekeringen
Opleidingsspecialist en evenementen bij De Goudse at De Goudse
(January 2017 – Present)
Teammanager met een passie voor optimisme, organisatie en samenwerking – Samen resultaten bereiken bij De Goudse Verzekeringen
Teammanager Relatiebeheer Schade at De Goudse
(April 2024 – Present)
Commissaris / Bestuurder
Bestuurslid (voorzitter) at Delta Lloyd Pensioenfonds
(December 2020 – Present)
Desk Accountmanager bij De Goudse
Desk Accountmanager at De Goudse
(July 2024 – Present)
Bestuurslid bij De Goudse
Lid raad van bestuur at CREDIMO HOLDING
(January 2016 – Present)
What is Marcel Moons email address?
Email Marcel Moons at [email protected] and [email protected]. This email is the most updated Marcel Moons's email found in 2026.
How to contact Marcel Moons?
To contact Marcel Moons send an email to [email protected] or [email protected]. (updated on November 10, 2025)
What company does Marcel Moons work for?
Marcel Moons works for De Goudse.
What is Marcel Moons's role at De Goudse?
Marcel Moons is Lid Bestuur
What industry does Marcel Moons work in?
Marcel Moons works in the Financial Services industry.