Custom Connect is een ervaren dynamische organisatie, welke gebruik maakt van interactieve media om oplossingen te genereren voor vraagstukken op het gebied van marketing, communicatie en verkoop.
We analyseren, adviseren en ontwikkelen deze strategische aanpak door alle interactieve media toe te passen. Door samenwerking met, en in opdracht van.
Als organisatie zijn we in staat voor onze opdrachtgevers het volledige communicatie proces over alle mogelijke kanalen uit te voeren.
Onder deze werkzaamheden vallen de creatie en opzet van processen, de uitvoering van projecten en de continue bewaking en bijsturing van projecten.
|
|
|
201-500 employees
View all Custom Connect employees
|
|
Outsourcing/Offshoring
|
|
0527619804
|
|
Dukaat 17, Emmeloord, Flevoland 8305, NL
|
|
2005
|
|
Marketing And Communications & Sales
|
Stijn Lathouwers is the CEO of Custom Connect. To contact Stijn Lathouwers email at [email protected] or [email protected].
Find accurate personal emails, work emails and phone numbers for employees
Accelerate prospecting with instant access to 300M professionals from 30M companies with the right contact details.